Perfektné júlové zľavy. Nezmeškajte ich! ☀️ Akcia trvá iba do 28.07.2024!
201 položiek celkom
Sieťka proti hmyzu na okno FIDMR-0001/20
Hore
Ďalšie produkty

Tieniaca technika je neoddeliteľnou súčasťou moderného interiérového dizajnu. Rolety patria medzi najobľúbenejšie spôsoby tienenia, ktoré zároveň určitým spôsob zvýšia aj vaše súkromie.

Rolety Deň a noc umožňujú precíznu reguláciu tienenia pomocou striedania priehľadných a nepriehľadných pruhov látok, čím dokážu vytvoriť dokonalú atmosféru.

Pre tých, ktorí preferujú dostupné a nenáročné riešenia, sú tu zase rolety Mini. Tieto diskrétne látkové rolety sa veľmi jednoducho zavesia na akékoľvek okno. Naopak nástenné rolety Maxi svojou veľkosťou zakryjú väčší priestor. Rolety Plisé sú ideálne na reguláciu teploty v miestnosti a zároveň pridajú oknu elegantný vzhľad.

Čo však, ak preferujete žalúzie? Drevené žalúzie prinesú do vášho domova teplý, prírodný dotyk, zatiaľ čo bambusové žalúzie exotický nádych. Pre moderný a industriálny štýl sú tu zase hliníkové žalúzie, ktoré sú trvanlivé a elegantné.

Sieťky proti hmyzu sú dôležitým doplnkom, ktorý zabezpečuje interiér proti dotieravému hmyzu a zachováva tak príjemné prostredie domova. Sieťky je možné umiestniť ako na okno, tak aj na dvere.

Naše rolety a sieťky sú navrhované a vyrábané tak, aby vyhovovali vašim individuálnym potrebám a estetickým preferenciám. Sú vyrábané na mieru, a teda máte možnosť si ich prispôsobiť presne podľa vašich požiadaviek. Umožňujeme vám transformovať svoj domov alebo kanceláriu na miesto, ktoré odráža váš jedinečný štýl a zároveň poskytuje optimálnu funkčnosť.