Mikulášska akcia so zľavami až do 50%. Iba do 13.12.2023!

Maľovanie podľa čísel

4 položiek celkom

Maľovanie podľa čísel je skvelou formou relaxu, ktorá uvoľňuje a zmierňuje stres. Je to v podstate klasická omaľovánka na plátne s očíslovanými plochami, kde každé číslo sa rovná farbe, ktorá sa použije na vyfarbenie.

Maľovanie je vhodné pre každého a je veľmi jednoduché. Vytvorte z čistého plátna s číslami skutočné umelecké dielo v podobe ručne maľovaného obrazu. Maľovanie podľa čísiel na plátno je určené pre všetky vekové kategórie a to ako aj pre deti, tak aj pre seniorov. Vyberte si z našej pestrej ponuky napríklad maľovania podľa čísel s prírodou alebo pre duchovne založených maľovanie podľa čísel s náboženstvom.

Nájdete u nás stovky motívov v rôznych veľkostiach, v prevedení s vnútorným rámom, alebo bez rámu. Jednotlivé motívy sú pekne vyselektované podľa najpopulárnejších kategórií. V rôznych stupňoch náročnosti tú máme aj maľovanie podľa čísel s motívom miest architektúry, maľovanie podľa čísel s dopravnými prostriedkami a pre našich najmenších aj maľovanie podľa čísel pre deti.

Neváhajte a doprajte si relax, ktorý bude zároveň rozvíjať aj vaše motorické schopnosti, presnosť pohybov a koncentráciu. Prečítajte si náš článok ako začať maľovať podľa čísel, ktorý nájdete >>> TU a objednajte si ešte dnes.